Zomertraining Wim 2019
Tip: Om het volledige overzicht te zien moet je even naar rechts scrollen.
(Aangegeven tijden zijn inclusief inspelen)
MAANDAG | ||||||
15.00-16.00 5/6-60 min | 16.00-16.45 3/4-45 min | 16.45-17.30 3/4-45 min | 17.45-18.30 3/4-45 min | |||
Mats Meulenkamp | Tara Meulenkamp | Thijmen Hofstede | Jasper Strootman | |||
Lenn Vehof | Luna Perdoc | Sepp oude Wolbers | sem Bronswijk | |||
Wout Luttikhuis | Bowien Veenhoven | Mik Erents | Stan Horsthuis 6x | |||
Thijs Zwierink | Sofie Borgman | |||||
Adai Aslan | ||||||
18.30-19.30 7/8-60 min | 19.30-20.30 5/6- 60 min | Combi wo 18.45-19.45 | 20.30-21.30 5/6-60 min | |||
Petra Eppinga | Michelle Ekkelkamp | Nicolle Nijmeijer | Maurice Houtsma | |||
Laura ten Berge | Lotte Bouwhuis | Saskia ten Berge | Harro Eppinga | |||
Cato Russchenkamp | Irma Schneider | Gabrielle Ypenburg | Renate v Kampen | |||
Christine Nijmeier | Jolanda Bruggink | Linda Leushuis | Ellen v Puffelen | |||
Inemarie Hudepohl | Yvonne Egberink | Diane Rutten | Margrit Biemans | |||
Marley ten Berge | Karin Morshuis | Ilse Bal | Joop Nijenhuis | |||
Marleen Kunst | Martine Koedijk | |||||
Annemarie Zonder | ||||||
21.30-22.30 5/6-60 min | ||||||
Elmer Ypenburg | ||||||
Hans Trooster | ||||||
Peter Morshuis | ||||||
Maurice de Vries | ||||||
Martinus Elbertsen | ||||||
Paulien Engbersen | ||||||
DINSDAG | ||||||
15.30-16.30 5/6-60 min | 16.30-17.15 3/4-45 min | 17.15-18.00 5/6-45 min | 18.00-18.30 2-30 min | |||
Menno ten Brummelhuis | Mieke Balt | Mees v den Broek | Eva Rhamdhani | |||
Teun v Leeuwen | Lynn Sonder | Thibaud v Wijk | Veerle Hegeman | |||
Bas Timmer | Anne Siemerink | Mats Groothuis | ||||
Jurjen Eppinga | Julliette Harperink | Lynn Frowijn | ||||
Stag Lutke Holzik | Lieke Zweers | |||||
Stein Meissner | ||||||
WOENSDAG | ||||||
14.15-15.00 3/4-45 min | 15.00-15.45 3/4-45 min | 15.45-16.30 7/8-45 min | 16.30-17.15 2-45 min | |||
Jan Overdijk | Jack Ezendam | Julia Ezendam | Eline Nijenhuis | |||
Jos Leushuis | Teun v Leeuwen | Julia van Krimpen | Wout Botman | |||
Freek Schuyl | Bas Timmer | Sietske Menke | ||||
Job Neerhof | 17.15-18.00 3/4-45 min | |||||
Jesse Oberje | Valentijn Dankers | |||||
Oliver Koenderink | Cas Eppinga | |||||
Jeff Ellenbroek | Jolijn Wilt (16x) | |||||
18.00-18.45 3/4-45 min | 19.45-21.15 13/14 90 min | 21.15-22.00 2-45 min | ||||
Sabine Diepenmaat | Gerrit Heersink | Rik Wobben | Martijn Lutke Holzik | |||
Ibo Oosterdijk | Marle Heersink | Jan v Helvert | Thomas Jacobs | |||
Marcel Diepenmaat | Jarne Egberink | Sander Bosman | ||||
Frank Bruggink | Tim Hermans | |||||
18.45-19.45 5/6 60 min | Maurice Brink | Joost Botman | ||||
combigroep ma/wo | Mart Nijenhuis | Sander Schuurman | ||||
zie ma 19.30-20.30 | Eric Schut | Martijn Nordbeck | ||||
Tim Engberink | Sacha Morshuis | |||||
DONDERDAG | ||||||
15.00-16.00 5/6-60 min | 16.00-17.00 5/6-60 min | 17.00-18.00 3/4-60 min | ||||
julian borggreve/motke | Bas Overdijk | Wout Botman | ||||
fleur baas | Kay ten Brummelhuis | Pleun Timmer | ||||
lisanne heijerman | Jorn Wilmink | Eline Nijenhuis | ||||
Jesse de Vries | Kyan Harding | |||||
Hugo Wisselink | Jurjen Eppinga | |||||
18.30-19.30 5/6-45 min | 19.30-20.30 7/8-60 min | 20.30-21.30 5/6-60 min | 21.30-22.30 5/6-60 min | |||
Lisa Bijen | Gerald Loohuis | Lotte ten Heggeler | Renee Bal | |||
Sophie Kuiphuis | Paul Loohuis | Fabian Ezendam | Rienk Bakker | |||
Anne v Wijk | Gert-Paul Bonhof | Daan Kuiphuis | Arthur Egberink | |||
Julie Vanstiphout | Floris Bonhof | Erwin Mulder | Paul v Buuren | |||
Amber Dijkstra | Willem Kuijers | Niels Rikkink 6x | Arend-Jan ten Bergen | |||
Mellanie Dijkstra | Marco v den Berg ? | Han Stoker | ||||
Hugo Mulhof | ||||||
Arjan Morsink | ||||||
VRIJDAG | ||||||
13.30-14.30 SELECTIE + | 14.30-15.15 5/6-45 min | 15.15-16.00 3/4-45 min | 16.00-16.45 7/8-45 min | |||
Jan Overdijk | Yob Balkema | Pepijn Peters | Mats Hermans | |||
Jos Leushuis | Hugo Holtus | Feline Homan | Simon Baas | |||
Freek Schuyl | Britt ten Berge | Sophie Keur | Tristan te Kulve | |||
Harmen Govaert | Charlotte Sophie Strijker 6x | Joep ter Braak 6x | Christian Lesscher | |||
Ricardo van Ravensberg | Julliette Lutke Holzik | Tessa Veldhuis (14x) | Egbert Hamburg | |||
Marijn Keur | Lexie Hobbelink (15x) | Tim Jansen | ||||
Kai Oosting | ||||||
16.35-17.35 5/6-60 min | 17.25-18.25 5/6-45 min | 18.15-19.15 5/6 60 min | 19.30-20.15 2-45 min | |||
Noortje Balkema | Luuk Smellink | Joost Kuiphuis | Amber Dijkstra | |||
Luna van Loon | Tom Vanstiphout | Iris Kuiphuis | Julie Vanstiphout | |||
Dorien Smellink | Owen ter Wal | Gijs v Leeuwen | ||||
Tessa Fabels | Maarten Smellink | Veere Heersink | 20.15-21.00 2-45 min | |||
Amy Wolthuis | Bram Meijer | Marit Egberink | Stan Horsthuis | |||
Phileine Dankers 6x | Jort Kosse (6x) | ...... | ||||
Sanvali Ardjoen (..x) | ||||||
ZATERDAG | ||||||
08.30-09.15 3/4 45 min | 09.15-10.00 3/4-45 min | 10.00-11.00 5/6-60 min | ||||
Nicoliene Broekhuis 6x | Mieke Balt | Ivar Hannessen | ||||
Ingmar Waardenburg 6x | Bas Overdijk | Lydia Hannessen | ||||
Danielle Wesselman 6x | Laure van marle | Gerdien ter Braak-Assink | ||||
Marischka Straatman/leermakers | ||||||
10 x | Michel Leermakers | |||||
10 x | ||||||
11.30-12.15 3/4-45 min | ||||||
Timon Schrooten | ||||||
Tom Mekenkamp | ||||||
Rob MekenKamp | ||||||
10 x |