Wintertraining Wim 2019 - 2020

Tip: Om het volledige overzicht te zien moet je even naar rechts scrollen.
(Aangegeven tijden zijn inclusief inspelen)

MAANDAG            
15.00-15.45  3/4-45 min  bi   15.45-16.30  3/4-45 min  bi   16.30-17.15  3/4-45 min  bi   17.15-18.00  3/4-45  min  bi
Mats Meulenkamp   Tara Meulenkamp   Sepp oude Wolbers   lieke Zweers
Lenn Vehof   Luna Perdoc   Mik Erents    Lynn Frowijn
Wout Luttikhuis   Bowien Veenhoven   Mathis Hermans 6x   Josee Schukkert 6x
Thijs Zwierink   Sofie Borgman       Bram v Ommeren 6x
             
18.30-19.30  5/6-60 min bui   19.30-20.30   5/6- 60 min  bui   20.30-21.30   5/6-60 min  bui   21.30-22.30  5/6-60 min  bui
Annemarie Zonder   Michelle Ekkelkamp   Harro Eppinga   Elmer Ypenburg
Laura ten Berge   Lotte Bouwhuis   Renate v Kampen   Hans Trooster
Cato Russchenkamp   Irma Schneider   Marcel Ardjoen   Peter Morshuis
Christine Nijmeier      Martine Koedijk   Margrit Biemans   Maurice de Vries
Inemarie Hudepohl     Diane Rutten   Joop Nijenhuis   Martinus Elbertsen
Marley ten Berge   Odille Strootman        
             
DINSDAG            
15.30-16.15  6/7-45 min  bi   16.15-17.00  3/4-45 min  bi   17.00-17.45  3/4-45 min  bi   17.45-18.30  3/4-45 min  bi
Mees v den Broek    Menno ten Brummelhuis   Mieke Balt   Amber Dijkstra
Thibaud v Wijk    Teun v Leeuwen   Lynn Sonder      Julie Vanstiphout
Stein Meissner   Bas Overdijk   Anne Siemerink      Maarten Smellink ?
Julian Motke/Borgreve   Jurjen Eppinga   Julliette Harperink    
Silvijn Volmerink            
Jort Slotman 6x            
Mats Groothuis             
             
WOENSDAG            
14.00-14.15  3/4-45 min  bui            
Jan Overdijk            
Freek Schuyl            
Ricardo van Ravensberg             
             
15.00-15.45   5/6-45 min  bi   15.45-16.30  3/4-45 min  bi   16.30-17.15  5/6-45 min  bi   17.30-18.15  3/4-45 min  bui
Julia van Krimpen   Jack Ezendam   Lauren Haarhuis   Valentijn Dankers
Sietske Menke   Teun v Leeuwen   Juliette Broekhuis   Cas Eppinga
Job Neerhof   Bas Timmer   Guus Venema 3x   Thijmen Hofstede
Julius Volmerink       Senna Pinkert 6x   Jolijn Wilt ( half )
Krijn Homan       Maudy-Marel ter Braak 6x   18.15-19.00  3/4-45 min  bui
            Sabine Diepenmaat   
            Ibo Oosterdijk   
            Marcel Diepenmaat 
            Marco v den Berg  ?
             
19.00-19.45  3/4-45 min  bui   19.45-21.15  >=12-90min bui       21.15-22.00  2-45 min  bui
Nicolle Nijmeijer   Gerrit Heersink   Rik Wobben   Martijn Lutke Holzik
Gonnie de Koning   Marle Heersink   Sander Bosman ?   Thomas Jacobs
Linda Leushuis   Jarne Egberink   Tim Hermans    
Nicolette Scholte   Frank Bruggink   Joost Botman    
    Mart Nijenhuis   Sander Schuurman    
    Sacha Morshuis (8x)   Martijn Nordbeck    
    Eric Schut ?    Tim Engberink ?    
DONDERDAG            
15.00-15.45  5/6-45 min bui   16.00-16.45  3/4-45 min  bi   16.45-17.30  3/4-45 min  bi   17.30-18.30  3/4-60 min  bi
fleur baas   Bas Overdijk   Jorrit Efftink   Wout Botman
lisanne heijerman   Kyan Hardick   Amy Wolthuis   Pleun Timmer
Jesse de Vries    Jurjen Eppinga   Luna v Loon   Eline Nijenhuis
Hugo Wisselink    Mieke Balt        
Niels Ensink 6x            
             
18.45-19.30   3/4-45 min  bui   19.30-20.30  5/6-60 min  bui   20.30-21.30  5/6-60 min  bui   21.30-22.30  5/6-60 min  bui
Melanie Dijkstra   Paul Loohuis   Lotte ten Heggeler    Renee Bal
Sophie Kuiphuis   Gert-Paul Bonhof   Daan Kuiphuis     Rienk Bakker
Anne v Wijk   Evert Keuken   Niels Rikkink    Arthur Egberink
Maki Okamoto   Willem Kuijers   Elon Reijrink 6x   Paul v Buren
    Hugo Mulhof   Dennis Dommerholt   Arend-jan ten Bergen 
    Berend Russschenkamp       Han Stoker   
             
VRIJDAG            
14.45-15.30  5/6-45 min  bi   15.30-16.15  3/4-45 min  bi   16.15-17.00  7/8-45 min  bi   17.00-17.45  3/4-45 min  bi
Yob Balkema   Sophie Keur   Mats Hermans   Dorien Smellink
Hugo Holtes   Tessa Veldhuis    Simon Baas   Tessa Fabels
Britt ten Berge   Jort vd Kooi    Tristan te Kulve   Sanvali Ardjoen
Julliette Lutke Hozik       Christian Lesscher   Stag Lutke Holzik
Marijn Keur       Egbert Hamburg    
Pepijn Peters         Tim Jansen     
        Kai Oosting     
             
17.45-18.30  5/6-45 min  bi   18.30-19.30  3/4-60 min  bi   19.45-20.30  3/4-45 min  bui   20.30-21.15  3/4-45 min  bui
Luuk Smellink   Joost Kuiphuis   Anna ter Morsche 6x   Jan Fransen 6x
Tom Vanstiphout   Iris Kuiphuis   Alex Bruggeman 6x   Jan Cor Isarin 6x
Owen ter Wal   Gijs v Leeuwen   Petrox sedrakyan 6x   Rutger Smit 6x
Maarten Smellink ?   Veere Heersink       Jasmijn Lotgerink 6x
Jort Kosse             
             
ZATERDAG            
09.15-10.00   3/4-45 min bui   10.00-11.00   5/6-60 min  bui        
Nicoline Broekhuis         Ivar Hannessen                 
Ingmar Waardenburg    Lydia Hannessen        
Danielle Wesselman    Gerdien ter Braak-Assink        
Petra Eppinga   Marischka Straatman/leermakers      
    Michel Leermakers        
10x   Jolanda Bruggink        
             
    10 x        

 



Trainingsindeling overzicht