Zondag Groen2 team 1

Groen 2 Groen Zondag

1e in poule Groen 2 Groen Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 3 november
6
SMASH-BORNE 2
0
LUCTOR ET EMERGO 2
3
VRIEZENVEEN 1
3
ALBERGEN 1
2
WIJHE 2
4
DE HAAMBRINK 1
Zondag 27 oktober
0
SMASH-BORNE 2
0
VRIEZENVEEN 1
0
LUCTOR ET EMERGO 2
0
DE MORS 1
0
ALBERGEN 1
0
VEENHORST 4
0
VRIEZENVEEN 1
6
SMASH-BORNE 2
4
ALBERGEN 1
2
VEENHORST 4
5
LUCTOR ET EMERGO 2
1
DE MORS 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Groen 2 Groen Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SMASH-BORNE 2761038438
2.DE HAAMBRINK 17601301230
3.WIJHE 27412251725
4.LUCTOR ET EMERGO 27313202220
5.ALBERGEN 17223182418
6.VEENHORST 47214152715
7.VRIEZENVEEN 17115123012
8.DE MORS 17016103210

Spelers (6)