Vrijdag 17+ Gemengd team 1

3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 30 oktober
0
T WEUSTHAG 2
4
HASSELO 2
Vrijdag 25 oktober
0
ZUID BERGHUIZEN 1
4
VELDMAAT 1
0
LUCTOR ET EMERGO 1
4
ALBERGEN 1
0
SMASH-BORNE 1
4
HASSELO 2
2
GROOT DRIENE 2
2
T WEUSTHAG 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ALBERGEN 1761026226
2.HASSELO 2752023523
3.LUCTOR ET EMERGO 17412181018
4.SMASH-BORNE 17313141414
5.VELDMAAT 17232141414
6.GROOT DRIENE 27133111711
7.T WEUSTHAG 271156226
8.ZUID BERGHUIZEN 170070280

Spelers (7)