Vrijdag 17+ Heren team 2

3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BEUKERSWEIDE 3751121721
2.READY-OLDENZAAL 2751119919
3.TOPSPINNERS 2742016816
4.GROOT DRIENE 17313141414
5.SMASH-BORNE 27223141414
6.VEENHORST 27205121612
7.PARK VELDWIJK 17214111711
8.HET WOOLDRIK 370061231