Vrijdag 17+ Heren team 2

3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 1 november
0
TOPSPINNERS 2
0
HET WOOLDRIK 3
Vrijdag 25 oktober
2
PARK VELDWIJK 1
2
SMASH-BORNE 2
1
VEENHORST 2
3
GROOT DRIENE 1
3
TOPSPINNERS 2
1
BEUKERSWEIDE 3
0
HET WOOLDRIK 3
4
READY-OLDENZAAL 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BEUKERSWEIDE 3751121721
2.READY-OLDENZAAL 2751119919
3.TOPSPINNERS 2742016816
4.GROOT DRIENE 17313141414
5.SMASH-BORNE 27223141414
6.VEENHORST 27205121612
7.PARK VELDWIJK 17214111711
8.HET WOOLDRIK 370061231

Spelers (6)