Vrijdag 35+ Dames team 2

2e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 2e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 15 november
3
BORNERBROEK 1
1
VELDMAAT 2
Vrijdag 1 november
4
T WEUSTHAG 1
0
DELDEN 1
Vrijdag 25 oktober
1
T WEUSTHAG 1
3
SMASH-BORNE 2
3
DELDEN 1
1
PARK GRINTEBOS 1
2
VELDMAAT 2
2
DE MOSSENDAM 1
3
BORNERBROEK 1
1
ENTER 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 2e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SMASH-BORNE 2761022622
2.PARK GRINTEBOS 1751120820
3.BORNERBROEK 17403171117
4.VELDMAAT 27223121612
5.DE MOSSENDAM 17223121612
6.ENTER 17124111711
7.T WEUSTHAG 17214111711
8.DELDEN 171157217

Spelers (6)