Vrijdag 35+ Dames team 3

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 1 november
2
LONNEKER 2
2
HASSELO 2
Vrijdag 25 oktober
0
HET WOOLDRIK 2
4
ZUID BERGHUIZEN 3
1
LONNEKER 2
3
SMASH-BORNE 3
3
HASSELO 2
1
TVVS 4
3
KARDOES 1
1
LOSSER 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SMASH-BORNE 3761024424
2.LONNEKER 2751120820
3.ZUID BERGHUIZEN 37322171117
4.KARDOES 17322151315
5.HASSELO 27322151315
6.LOSSER 27304131513
7.HET WOOLDRIK 271066226
8.TVVS 470072262

Spelers (6)