Vrijdag 35+ Dames team 3

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SMASH-BORNE 3761024424
2.LONNEKER 2751120820
3.ZUID BERGHUIZEN 37322171117
4.KARDOES 17322151315
5.HASSELO 27322151315
6.LOSSER 27304131513
7.HET WOOLDRIK 271066226
8.TVVS 470072262