Vrijdag 35+ Dames team 4

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

8e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 25 oktober
3
DELDEN 2
1
TOPSPINNERS 1
2
DE MOSSENDAM 3
2
SMASH-BORNE 4
2
BORNE 4
2
WESTERMAAT 1
3
MTV '65 3
1
HERCULES-HENGELO 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DELDEN 2752022622
2.MTV '65 3760120820
3.WESTERMAAT 17331181018
4.TOPSPINNERS 17313141414
5.BORNE 47142121612
6.DE MOSSENDAM 37052101810
7.HERCULES-HENGELO 171159199
8.SMASH-BORNE 470257217

Spelers (7)