Vrijdag 35+ Dames team 5

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 1 november
2
HET WOOLDRIK 3
2
GLANERBRUG 2
Vrijdag 25 oktober
0
GLANERBRUG 2
0
LONNEKER 4
0
TVVS 2
0
QUICK-OLDENZAAL 4
0
SMASH-BORNE 5
0
BORNE 2
2
LONNEKER 4
2
GLANERBRUG 2
3
TVVS 2
1
QUICK-OLDENZAAL 4
0
SMASH-BORNE 5
4
BORNE 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BORNE 2633018618
2.HET WOOLDRIK 36231131113
3.SMASH-BORNE 56222121212
4.TVVS 26222111311
5.GLANERBRUG 26132111311
6.LONNEKER 46222111311
7.QUICK-OLDENZAAL 461148168

Spelers (8)