Vrijdag 35+ Dames team 5

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BORNE 2633018618
2.HET WOOLDRIK 36231131113
3.SMASH-BORNE 56222121212
4.TVVS 26222111311
5.GLANERBRUG 26132111311
6.LONNEKER 46222111311
7.QUICK-OLDENZAAL 461148168