Vrijdag 35+ Gemengd team 1

3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 1 november
4
DEURNINGEN 2
0
HARFSEN 1
Vrijdag 25 oktober
3
ENTER 1
1
DE ACEHOF 1
2
DEURNINGEN 2
2
TRIFORA 1
2
WEGDAMSE TC 1
2
SMASH-BORNE 1
0
HARFSEN 1
4
BATHMEN 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TRIFORA 1752024424
2.DEURNINGEN 2752022622
3.BATHMEN 37421181018
4.HARFSEN 17232131513
5.SMASH-BORNE 17223131513
6.WEGDAMSE TC 17142121612
7.ENTER 171157217
8.DE ACEHOF 170073253

Spelers (3)