Vrijdag 35+ Heren team 3

3e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 25 oktober
4
DE BEKKELWEIDE 1
0
HARDENBERG 4
4
HARDENBERG 1
0
ENTER 1
3
SMASH-BORNE 3
1
VEENHORST 2
3
BEUKERSWEIDE 3
1
VRIEZENVEEN 2
Woensdag 23 oktober
1
DE BEKKELWEIDE 1
3
ENTER 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SMASH-BORNE 3743020820
2.VEENHORST 27322171117
3.DE BEKKELWEIDE 17322151315
4.HARDENBERG 17322151315
5.BEUKERSWEIDE 37232141414
6.ENTER 17232141414
7.HARDENBERG 47232131513
8.VRIEZENVEEN 270074244

Spelers (7)