Vrijdag 35+ Heren team 3

3e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SMASH-BORNE 3743020820
2.VEENHORST 27322171117
3.DE BEKKELWEIDE 17322151315
4.HARDENBERG 17322151315
5.BEUKERSWEIDE 37232141414
6.ENTER 17232141414
7.HARDENBERG 47232131513
8.VRIEZENVEEN 270074244