Zaterdag 17+ Dames team 1

4e klasse Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag (Overijssel)

6e in poule 4e klasse Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag (Overijssel)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 oktober
1
SMASH-BORNE 1
4
RIJSSEN 1
0
VEENHORST 1
5
DE MOSSENDAM 1
5
BEUKERSWEIDE 2
0
WEGDAMSE TC 1
1
DEVENTER 2
4
DE POL 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 4e klasse Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag (Overijssel))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE MOSSENDAM 1770031431
2.DE POL 1760128728
3.BEUKERSWEIDE 27403221322
4.RIJSSEN 17304161916
5.DEVENTER 27304142114
6.SMASH-BORNE 17106122312
7.WEGDAMSE TC 172059269
8.VEENHORST 172058278

Spelers (5)