Zondag 10 t/m 14 Gemengd team 1

2e klasse Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag

2e in poule 2e klasse Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 3 november
1
LONNEKER 1
4
SMASH-BORNE 1
Zondag 27 oktober
4
PARK GRINTEBOS 1
1
WEERSELO 1
0
T WEUSTHAG 2
5
HASSELO 3
2
DELDEN 1
3
SMASH-BORNE 1
0
LONNEKER 1
5
LUCTOR ET EMERGO 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LUCTOR ET EMERGO 1760128728
2.SMASH-BORNE 1760126926
3.PARK GRINTEBOS 17403221322
4.HASSELO 37403201520
5.DELDEN 17403191619
6.LONNEKER 17304171817
7.WEERSELO 171068278
8.T WEUSTHAG 270070350

Spelers (5)