Zondag 10 t/m 14 Gemengd team 1

2e klasse Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag

2e in poule 2e klasse Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LUCTOR ET EMERGO 1760128728
2.SMASH-BORNE 1760126926
3.PARK GRINTEBOS 17403221322
4.HASSELO 37403201520
5.DELDEN 17403191619
6.LONNEKER 17304171817
7.WEERSELO 171068278
8.T WEUSTHAG 270070350