Zondag 10 t/m 14 Jongens team 1

2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag

4e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.READY-OLDENZAAL 1651029729
2.DELDEN 2651028828
3.WIERDEN 16312231323
4.SMASH-BORNE 16213191719
5.DE ACEHOF 16303171917
6.T WEUSTHAG 16105102610
7.OOTMARSUM 160060360