Home

U bent hier: Welkom › Trainen › Zomertraining Wim 2018

Zomertraining Wim 2018

INDELING GROEPEN ZOMERTRAINING 2018    
MAANDAG
15.00-15.45  (3/4 - 45 min) 15.45-16.30  (3/4 - 45 min) 16.45-17.30  (3/4 - 45 min)
Mats Meulenkamp Tara Meulenkamp Gwen Bons
Lenn Veldhof Elin Reilink Meike vd Velde
Wout Luttikhuis Luna Perdoc Jolijn Wilt
Thijs Zwierink Bowien Veenhoven Maud Gerretsen
 
17.45-18.30  (3/4 - 45 min) 18.30-19.30  (5/6 - 60 min) 19.30-20.30  (5/6 - 60 min)   wo 18.45-19.45       (5/6 - 60 min)
Mellanie Dijkstra Petra Eppinga Michelle Ekkelkamp Nicolle Nijmeijer
Amber Dijkstra Jill Fidder Karin Morshuis Saskia ten Berge
Anouk Kamp Cato Brussenkamp Yvonne Egberink Linda Leushuis
  Christine Nijmeier 6x Lotte Bouwhuis Gabrielle Ypenburg
Inemarie Hudepohl 6x Diane Wilt Ilona Reinerink
Martine Koedijk
20.30-21.30  (5/6 - 60 min) 21.30-22.30  (5/6 - 60 min)
Maurice Houtsma Elmer Ypenburg
Harro Eppinga Hans Trooster
Renate v Kampen Peter Morshuis
Ellen v Puffelen Maurice de Vries
Dennis Dammerholt ? Colin Helle
  Koen Weghorst
Piet Nijboer
DINSDAG
14.50-15.50  (5/6 - 60 min) 15.40-16.40  (5/6 - 60 min) 16.30-17.30  (5/6 - 60 min) 17.20-18.00  (2 - 40 min)
Hugo Kuiphuis Sepp oude Wolbers Veerle de Lange Jasper Strootman
Teun v Leeuwen Thijs Horsthuis Anne Verweij Sem Bronswijk
Bas Timmer Jesper Hardick Benthe Nijmeijer
Jurjen Eppinga Tom Raanhuis Eva Ramdhani 18.00-18.45  (3/4 - 45 min)
Jack Ezendam Dorien Smellink Lynn Sonder 6x Lisa Bijen
Tessa Fabels Anne Siemerink 6x Sophie Kuiphuis
Julie Vanstiphout
WOENSDAG
15.00-15.45  (3/4 - 45 min) 15.45-16.30  (5/6 - 45 min) 16.30-17.30  (3/4 - 60 min) 17.30-18.15  (3/4 - 45 min)  
Jack Ezendam Julia Ezendam Joost Kuiphuis Valentijn Dankers
Teun v Leeuwen Noa Haug Iris Kuiphuis Cas Eppinga
Bas Timmer Job Neerhof Eline Nijenhuis Lex Kruijdenberg
Thorvald Movig Jeff Ellenbroek Wout Botman
Jesse Oberje
  Julia van Krimpen 6x
Oliver Koenderink 6x
18.15-18.45  (2 - 30 min) 19.45-21.15     21.15-22.15
Sabine Diepenmaat 6x Gerrit Heersink Rik Wobben Fabian Ezendam
Ibo Oosterdijk 6x Marle Heersink Jan v Helvert Alexander Meijerink
Sacha Morshuis Sander Schuurman Erwin Mulder
18.45-19.45 Jarne Egberink Sander Bosman Martinus Elbertsen
zie groep ma 19.30-20.30 Frank Bruggink Tim Hermans
Maurice Brink Joost Botman
Wouter Assink Eric Schut
Mart Nijenhuis
DONDERDAG
15.00-16.00  (5/6 - 60 min) 16.00-17.00  (5/6 - 60 min) 17.00-18.00  (5/6 - 60 min) 18.00-18.45  (2 - 45 min)
Lennard Holleman Bas Overdijk Thijmen Hofstede Wout Botman
Levi Schutte Tom Overdijk Nienke Meijer Pleun Timmer
Guus v Wijk Jorn Wilmink Tom Raanhuis
Kaj ten Brummelhuis Kyan Hardick Niels Horsthuis
Stag Lutke Holzik Menno ten Brummelhuis Mathe Steggink
Mieke Balt
18.45-19.15  (2 - 45 min) 19.15-20.15  (5/6 - 60 min) 20.15-21.15  (5/6 - 60 min) 21.15-22.15  (5/6 - 60 min)
Jolien Moldevan 6x Anne Marie Zonder Chris Veldhof Renee Bal
Jolanda Bruggink 6x Evert Keuken Els veldhof Rienk Bakker
Wouter Siegerink Caroline v Zutphen Arthur Egberink
Nicolet Siegerink Annelotte Rutgers  Martijn Lutke Holzik
Bert Sauer Elke Cobbenhagen Thomas Jacobs
Daan Kuiphuis 6x Han Stoker 6x
VRIJDAG
13.30-14.15  (5/6 - 45 min) 14.15-15.00  (2 - 30 min) 15.00-15.45  (3/4 - 45 min)
Yob Balkema Feline Homan 6x Mats Hermans
Hugo Holtes Pepijn Peters 6x Simon Baas
Britt ten Berge 6x   Tristan te Kulve
Julliette Lutke Hozik   Christian Lesscher
Egbert Hamburg 6x   Krijn Homan 6x
15.45-16.30  (5/6 - 45 min) 16.30-17.30  (5/6 - 60 min) 17.20-18.20  (3/4 - 60 min) 18.10-19.10  (5/6 - 60 min)
Louise Lutke Holzik Anouk Scholten Joost Kuiphuis Luuk Smellink
Noortje Balkema Laure v Marle Iris Kuiphuis Tom Vanstiphout
Luna van Loon Lieke Ramdhani Eline Nijenhuis Owen ter Wal
juliette Harperink 6x Isabella Martina Gijs v Leeuwen Maarten Smellink
Amy Wolthuis 6x Marie v Kakesa ? Bram Meijer
19.00-20.00  (3/4 - 60 min) 20.00-21.00  (3/4 - 60 min) 21.00-21.45  (3/4 - 45 min)
Veere Heersink Jonatan Kuhlman Jan Karel Kunst
Marit Egberink Rob Overgaauw Marleen Kunst
Amber Dijkstra Sven Kottink Peter Kruidenberg
Julie Vanstiphout Feddo van der Beek
ZATERDAG
08.30-09.15 09.15-10.00  (3/4 - 45 min) 10.00-11.00  (5/6 - 60 min) 11.00-11.30  (2 - 30 min)
Mieke Balt Ivar Hannessen Meike vd Velde
Bas Overdijk Lydia Hannessen Pien vd Velde
Tom Overdijk Harald Heerink
Gerdien ter Braak-Assink
Michel Leermakers
11.30-12.15  (3/4 - 45 min)
Timon Schrooten
Tom Mekenkamp
Rob MekenKamp
Algemeen
Algemene vergadering 4 april 2018 »
Algemene vergadering 23 mei 2017 »
Bestuur / Commissies
Ledenadministratie & Contributie
Aanmeldingsformulier
Afhangbord en bardienstplanner
Huisregels
agenda 4 april 2018
Algemene Vergadering 4 april 2018
Sponsorbrochure
Sponsoroverzicht
55+ Commissie
Accommodatiecommissie
Commissie Open Bornse
Interne Competitiecommissie
Jeugdcommissie (Let’s Play)
Kantine- en barcommissie
Open jeugdcommissie
PR en Communicatie
Sponsorcommissie
Technische Commissie
2018 competitie (uitleg)
2018 competitie indeling
Tenniskids
Top Tennis Smash
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?
Zomertraining Wim 2018
Zomertraining Hans 2018
Opgave zomertraining 2018
Data Wintertraining 2017-2018
Opgave wintertraining 2017-2018
Lesreglement trainingen

Ogenblik a.u.b. ...