Home

U bent hier: Welkom › Competitie › 2018 competitie indeling

2018 competitie indeling

 

WOENSDAGAVOND COMPETITIE

onder voorbehoud


   
Smash1 dames 4e klasse
Smash2 dames 4e of 5e klasse Smash1 heren klasse    
Ciska van Wijk (a) Jolien Moldovan (a) Koen Weghorst (a)    
Daphne van Marle-Wiesman Christel Willems Timon Schrooten    
Jennifer Havinga Jolanda Bruggink Tom Mekenkamp    
Tara Slot Brigitte Groot Bramel Rob Mekenkamp    
Marlon Stege Fenny Nijman Dennis Dommerholt    
Fieke van Kuijk    
   
VRIJDAGAVOND COMPETITIE      
Smash1 dames1ste klasse

Smash2 dames1ste klasse

Smash3 dames3e klasse Smash4 dames4de klasse    
Hanneke Kwast (a) Marion Oosterbroek (a) Paulien Engbersen (a)
Gerda Remmers (a)
   
Nicolette Scholte Margriet Maathuis Nicole Verwey Willemien Bok    
Truze van Bree Ina Loof Renee Brunink Mirjam Olde Rikkert    
Annet Guns Angela Nijland Tanny Boterman Thea ten Dam
   
Renate van Kampen
Petra Floris Bea van de Brink
Wilma Veldhof    
Margit Biemans
Cindy Kruise Ellen van Puffelen Hermie Oortgiessen    

Mathilde Vennegoor Monique Karst Marietta Leliefeld    
Gonnie de Koning Marjan Tinselboer (res)    
Elly Jannink
   

   
Smash1 heren2de klasse Smash2 heren4de klasse
Smash3 heren5de klasse
Smash4 heren5de klasse


Peter Overgaauw (a) Gerard Lubberink (a)
Hans Trooster (a)
Jan Veldhof (a)


Arjan Hammink Jeroen van Breukelen
Peter Morshuis
Wim ten Dam


Stef Kuiphuis Bertie ter Riet
Elmer Ypenburg
Jos Leliefeld


Coen Geeshink Bram Ruis
Martinus Engbertsen Bert Jan Stuurop


Ivo Oude Middendorp Harold Oosterbroek
Pieter Nijboer Theo Morselt


Ronald Huls Erwin Smeets Dennis Wilt Michel Leermakers

 
Walter van Marle Paul van Buren (res)
Maurice de Vries Erik Bokdam (res)

 
           
 Smash5 heren5de klasse   Smash6 heren5de klasse        
 Hans Wennink (a)  Leon Strijker        
 Arno ten Voorde  Peter Kuyper        
 Harry Bosman  Han Stoker        
 Hans Hottenhuis  Erik de Koning        
 Johan Brunink  Huub Leussink        
Frans Deursen
 
   
 Jeroen Kuhlman          
           
ZATERDAG COMPETITIE    
Smash1 heren3de klasse Smash2 heren4e klasse Smash3 heren5de klasse    
Joost Botman (a)
Eric Schut (a) Joop Nijenhuis (a)
   
Tim Hermans
Sander Schuurman Rene Bal    
Wim Bruggink Sander Bosman Rienk Bakker    
Gerrit Heersink Frank Bruggink Arthur Egberink    
Leon Beunders Wouter Assink Harro Eppinga    
Jan van Helvert (res) Gijs Adams
   
Martijn Nordbeck (res) Collin Helle
   
       
Smash1 dames5de klasse Smash1 gemengd5de klasse

   
Yvonne Egberink (a)
Thomas ten Thij (a)

   
Gabrielle Ypenburg
Yvette Fokkert

   
Karin Morshuis
Koen Goselink

   
Diane Rutten
Laura Goselink

   
Martine Koedijk
Rutger ter Haar

   
Nicolle Nijmeijer
Lotte Bouwhuis
   
Saskia ten Berge

   
Michelle Ekkelkamp

reserve zaterdag    
Linda Leushuis

Rein ten Bruggencate    
Ilse Bal

   
Yvonne van Doorn (res)    
         
ZONDAG COMPETITIE    
Smash1 10-12 jaar
(GROEN1 afdeling 011)

Smash1 10-12 jaar
(GROEN2 afdeling 019)

Smash1 gemengd 11-17 jaar1ste klasse

Smash1 meisjes 11-17 jaar2de klasse

   
Bas Timmer (a) Menno ten Brummelhuis (a) Marit Egberink (a) Sophie Kuiphuis (a)    
Hugo Kuiphuis Bas Overdijk Veere Heersink Lisa Bijen    
Teun van Leeuwen Thorwald Movig Iris Kuiphuis
Amber Dijkstra    
Jack Ezendam Mieke Balt Eline Nijenhuis
Mellanie Dijkstra    
Indeling Tenniskids Guus van Wijk Joost Kuiphuis Julie Vanstiphout    

Indeling Tenniskids Wout Botman      

  Gijs van Leeuwen      
           
Smash1 gemengd4e klasse
Smash2 gemengd7e klasse
Smash1 heren5e klasse    
Marle Heersink(a)
Fieke van Kuijk (a) Mart Nijenhuis (a) reserves zondag  
Sacha Morshuis
Olav Huizer Jarne Egberink Pauline Botman  
Rik Wobben
Daan Kuiphuis Jonatan Kuhlmann Meike Potijk  
Gerrit Heersink
Annelotte Rutgers Barend Potijk Willemijn Nijkamp  
Wim Bruggink Ciska van Wijk-Dubbelink    
Maurice Brink    



   



   



   



   



   


   


   
Algemeen
Algemene vergadering 4 april 2018 »
Algemene vergadering 23 mei 2017 »
Bestuur / Commissies
Ledenadministratie & Contributie
Aanmeldingsformulier
Afhangbord en bardienstplanner
Huisregels
agenda 4 april 2018
Algemene Vergadering 4 april 2018
Sponsorbrochure
Sponsoroverzicht
55+ Commissie
Accommodatiecommissie
Commissie Open Bornse
Interne Competitiecommissie
Jeugdcommissie (Let’s Play)
Kantine- en barcommissie
Open jeugdcommissie
PR en Communicatie
Sponsorcommissie
Technische Commissie
2018 competitie (uitleg)
2018 competitie indeling
Tenniskids
Top Tennis Smash
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?
Zomertraining Wim 2018
Zomertraining Hans 2018
Opgave zomertraining 2018
Data Wintertraining 2017-2018
Opgave wintertraining 2017-2018
Lesreglement trainingen

Ogenblik a.u.b. ...