Home

U bent hier: Welkom › Competitie › 2018 competitie najaar

2018 competitie najaar

onder voorbehoud - competitie 2018 NAJAAR

DINSDAGAVOND DONDERDAGAVOND 8/9 DONDERDAGAVOND 8/9
Smash dames  Smash dames  Smash dames
Nicolle Nijmeijer-Hekelaar (a) Judith Mansveld (a) Linda Hofstede (a)
Ilse Bal Annemarie Zonder Annemarie Groothengel
Karin Morshuis Petra Eppinga Lisanne Sonder
Gabrielle Ypenburg
Cato Busschenkamp Suzanne
Diane Rutten
Christine Nijmeier Hanneke Geerdink
Saskia ten Berge Inemarie Hudepohl Accelien
Yvonne Egberink Jessica Linda Wispelweij
Martine Koedijk Jill Fidder  
Linda Leushuis
Marly ten Berge  
  Nicole Mulhof  
  Suzan Haug  
     
VRIJDAGAVOND VRIJDAGAVOND VRIJDAGAVOND VRIJDAGAVOND
Smash dames1 (35+) Smash dames2 (35+)
Smash dames1 (17+) Smash gemengd (17+)
Hanneke Kwast (a) Paulien Engbersen (a) Ciska van Wijk (a)
Rutger ter Haar (a)
Nicolette Scholte Tanny Boterman
Daphne van Marle-Wiesman
Yvette Fokkert
Truze van Bree Renee Brunink Jennifer Havinga
Koen Goselink
Annet Guns Elly Jannink Fieke van Kuijk
Laura Goselink
Renate van Kampen Monique Karst Jolanda Bruggink
Thomas ten Thij
Margit Biemans
Ellen van Puffelen

Lotte Bouwhuis

Nicole Verwey
Albert Abbing


VRIJDAGAVOND VRIJDAGAVOND VRIJDAGAVOND VRIJDAGAVOND
Smash heren1 (35+) Smash heren2 (35+)
Smash heren3 (35+)
Smash heren1 (17+)
Gerard Lubberink (a)
Hans Trooster (a)
Leon Strijker
Joop Nijenhuis (a)
Jeroen van Breukelen
Peter Morshuis
Peter Kuyper
Rene Bal
Bertie ter Riet
Dennis Wilt
Han Stoker
Rienk Bakker
Bram Ruis
Koen Brinkman Erik de Koning
Collin Helle
Harold Oosterbroek
Koen Weghorst Arthur Egberink
Harro Eppinga
Erwin Smeets
Elmer Ypenburg
Huub Leussink
Gijs Adams
Paul van Buren (res)
Martinus Engbertsen

Koen Weghorst
  Pieter Nijboer    
 

ZONDAG ZONDAG ZONDAG  ZONDAG
Smash 10-12 jaar  Smash 10-12 jaar 
Smash gemengd 11-17 jaar Smash dames 8/9
Bas Timmer (a) Menno ten Brummelhuis (a) Marit Egberink (a) Linda Hofstede (a)
Hugo Kuiphuis Bas Overdijk Veere Heersink Annemarie Groothengel
Teun van Leeuwen Thorwald Movig Iris Kuiphuis
Lisanne Sonder
Jack Ezendam Mieke Balt Eline Nijenhuis
Suzanne 
Kay ten Brummelhuis Guus van Wijk Joost Kuiphuis Hanneke Geerdink
Indeling Tenniskids
Jorn Wilmink Wout Botman Accelien

Indeling Tenniskids Gijs van Leeuwen Linda Wispelweij
       



















Algemeen
Algemene vergadering 4 april 2018 »
Algemene vergadering 23 mei 2017 »
Bestuur / Commissies
Ledenadministratie & Contributie
Aanmeldingsformulier
Afhangbord en bardienstplanner
Huisregels
agenda 4 april 2018
Algemene Vergadering 4 april 2018
Sponsorbrochure
Sponsoroverzicht
55+ Commissie
Accommodatiecommissie
Commissie Open Bornse
Interne Competitiecommissie
Jeugdcommissie (Let’s Play)
Kantine- en barcommissie
Open jeugdcommissie
PR en Communicatie
Sponsorcommissie
Technische Commissie
2018 competitie (uitleg)
2018 competitie najaar
Tenniskids
Top Tennis Smash
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?
Zomertraining Wim 2018
Zomertraining Hans 2018
Opgave zomertraining 2018
Data Wintertraining 2017-2018
Opgave wintertraining 2017-2018
Lesreglement trainingen

Ogenblik a.u.b. ...