Vrijdag 17+ Dames team 2

2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 1 november
4
DENEKAMP 3
0
LOSSER 2
0
T WEUSTHAG 1
4
LONNEKER 1
Vrijdag 25 oktober
2
WEERSELO 1
2
T WEUSTHAG 1
2
SMASH-BORNE 2
2
LONNEKER 1
4
DE BOSBAAN-VROOMSHOOP 1
0
LOSSER 2
3
BORNE 1
1
DENEKAMP 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BOSBAAN-VROOMSHOOP 1751122622
2.LONNEKER 1743020820
3.BORNE 17331171117
4.DENEKAMP 37322171117
5.WEERSELO 17142131513
6.SMASH-BORNE 27133121612
7.T WEUSTHAG 17223111711
8.LOSSER 270070280

Spelers (7)