Vrijdag 17+ Dames team 2

2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BOSBAAN-VROOMSHOOP 1751122622
2.LONNEKER 1743020820
3.BORNE 17331171117
4.DENEKAMP 37322171117
5.WEERSELO 17142131513
6.SMASH-BORNE 27133121612
7.T WEUSTHAG 17223111711
8.LOSSER 270070280