Zomertraining Wim 2022

(Aangegeven tijden zijn inclusief inspelen)

MAANDAG
15.30-16.30 5/6-60 min   16.30-17.30 5/6-60 min   17.30-18.30 5/6-60 min
Marijn Keur 2x tr   Stijn Oude Groeniger   Arthur Arets
Julius Volmerink 2x tr   Lars Bronswijk   Victor Arets
Job Neerhof 2x tr   Mats Nijhuis   Annelinde Hermans
Jayden Breider   Bram ten Brinke   Yori Rijnders
Jeff Ellenbroek 2xtr   Elvis Reekers   Sidona
Tim Jansen 2xtr        
         
18.30-19.30 5/6-60 min   19.30-20.30 7/8- 60 min   20.30-21.30 7/8-60 min
Annemieke Schuurman   Manon Bijsterbosch   Harro Eppinga
Laura ten Berge   Manon v den Berg   Renate v Kampen
Cato Russchenkamp   Leonie Leurink   Margit Biemans
Christine Nijmeier   Marjolein Hermans   Joop Nijenhuis
Cecile Hudepohl   Suzan Brummelhuis   Ellen van Puffelen
Angelique Voorhuis   Jolanda Lesscher   Atty Poelma
    Femke Halenbeek   Marlies Bomhof
    Patricia Slijp    
         
21.30-22.30 7/8-60 min        
Maurice de Vries        
Martinus Elbertsen        
Marcel Ardjoen        
Bert Frowijn        
Dennis Wilt        
Tijmen Reinders        
Rogier Lohuis        
Melvin Koetsier        
         
DINSDAG
15.15-16.15 5/6-60 min   16.15-17.00 3/4-45 min   17.00-17.45 3/4-45 min
Jort Slotman   Mees v den Broek   Teun v Leeuwen
Silvijn Volmerink   Thibaud v Wijk   Bas Overdijk 2x tr
lars van Baggum   Lars Morsink   Jurjen Eppinga 2x tr
Wout Quik   Pepijn Peters 2x tr   Mieke Balt
Laurens Kokkeling        
Jasper van Essen        
         
17.45-18.45 7/8-60 min        
Bente Nales        
Laura Lesscher        
Emma Sprukkelhorst        
Petros Sedrakyan        
Carlyn Wolbert        
Annefleur Deterd        
Teun Scholler        
Imke van Olffen        
         
WOENSDAG
09.00-10.00 5/6-60 min   14.15-15.00 3/4-45 min 10x   15.00-15.45 3/4-45 min
Ann Kollen   Jan Overdijk   Job Neerhof 2xtr
Karen Munnink   Freek Schuyl   Julius Volmerink 2x tr
Danielle Boelen   ?   Krijn Homan
Lianke Gerdzen       Thijs Slotman
Karin Kamers        
Laura Hulsman        
         
15.45-16.30 3/4-45 min   16.30-17.30 7/8-60 min   17.30-18.15 5/6-45 min
Willem Haak   Juliette Lutke Holzik 2x tr   Sem Bronswijk
Guusje Rijnders   Yob Balkema 2x tr   Stan Horsthuis
Jasmijn Frankhuisen   Mats Hermans 2x tr   Jorrit Efftink
    Christian Lesscher 2x tr   Mathis Hermans
    Britt ten Berge 2x tr   Niek Lesscher
    Lynn Frowijn 2x   Valentijn Harperink
    Josee Schukkert 2x tr    
         
18.15-19.00 3/4-45 min   19.00-20.00 7/8-60 min   20.00-21.30 17/18- 90 min
Sabine Diepenmaat   Nicolle Nijmeijer   Martijn Nordbeck
Ibo Oosterdijk   Michelle Ekkelkamp   Tim Hermans
Marcel Diepenmaat   Gonnie de Koning   Joost Botman
Leendert Beltman   Martine Koedijk   Frank Bruggink
    Saskia ten Berge   Jord Bruggink
    Marjan Wolde   Rik Wobben
    Karin Morshuis   Brecht Hulsman 2xtr
    Yvonne Egberink   Sander Schuurman
        Wouter Assink
        Gerrit Heersink
        Marle Heersink
        Melvin Dorgelo
        Sander Bosman
        Wout Botman 2xtr
        Jarne Egberink
        Tim Egberink
        Erik Schut
         
21.30-22.15 2-45 min 10x        
Martijn Lutke Hozik        
Thomas Jacobs        
         
DONDERDAG
14.30-15.15 3/4-45 min   15.15-16.15 7/8-60 min   16.15-17.00 3/4 45 min
Boris Boomstra   Hugo Wisselink   Lynn Frowijn
Sije Boomstra   Niels Ensink   Josee Schukkert 2x tr
?   Guus Venema   Britt ten Berge 2x tr
    Julius Thuring   Juliette Lutke Holzik 2x tr
    Kai Oosting 2xtr    
    Bauke Waardenburg    
    Pim Jacobs    
         
17.00-17.45 3/4 45 min   17.45-18.30 3/4-45 min   18.30-19.30 5/6-60 min
Bas Overdijk 2x tr   Linde Bonhof   Pim Goossens
Kay ten Brummelhuis   Britt Nijland   Ron Slomp
Jurjen Eppinga 2x tr   ?   Karin Kramer
        Nanda Achteren
        Marjolein Oudegroote Beverborg
         Teake Blom
 
19.30-20.30 7/8-60 min   20.30-21.30 7/8-60 min   21.30-22.15 3/4-45 min
Daan Kuiphuis   Renee Bal   Jasper Lucassen
Rosa Amptmeijer   Rienk Bakker   Pim van Breukelen
Guido Timmer   Arthur Egberink   Thomas Smit
Martijn Tibbe   Paul v Buuren   Ivar Kroese
Marlies Vons- v Leeuwen   Han Stoker    
Jorine Borgman   Arend-Jan ten Bergen    
Sirwan Kadir   Jeroen Haak    
Elon Reijrink   Erwin Mulder    
         
VRIJDAG
14.45-15.30 7/8-45 min   15.30-16.15 7/8-45 min   16.15-17.00 7/8-45 min
Hugo Holtes + Marle   Tessa Veldhuis + Marle   Mats Hermans 2x tr + Marle
Marijn Keur 2x tr   Milou Oberje   Simon Baas
Jeff Ellenbroek 2xtr   Simone Lesscher   Tristan te Kulve
Pepijn Peters 2xtr   Marith Breuker   Christian Lesscher 2x tr
Gijs vd Beek   Elin Horstman   Tim Jansen 2x tr
Morris Verver   Daphne Korbag   Kai Oosting 2xtr
Noud Wennink   Joep vd Moesdijk   Yob Balkema 2x tr
Nout Quak   Emma Korf   Dion van Essen
         
17.00-17.45 3/4-45 min   17.45-18.30 3/4-45 min   18.30-20.00 5/6-90 min
Lauren Haarhuis   Luuk Smellink   Joost Kuiphuis
Juliette Broekhuis   Tom Vanstiphout   Veere Heersink
Maudy-Marell ter Braak   Owen ter Wal   Brecht Hulsman
Fleur Baas   Jort Kosse   Wout Botman
        Pleun Timmer
         
20.00-20.45 3/4-45 min        
Marco van den Berg        
Jan Karel Kunst        
Jelmer Laernoes        
Maarten van Eldik        
         
ZATERDAG
09.00-10.00 3/4-60 min 10x   10.00-11.00 7/8-60 min 10x   11.00-11-45
Danielle Wesselman   Ivar Hannessen   Francien Molenbroek 4x
Ingmar Waardenburg   Lydia Hannessen   Tonnie Molenbroek 4x
Petra Eppinga   Jolanda Bruggink   Wim Dubbelink 4x
Ciska Wanschers   Truze van Bree   Gus Kemper 4x
    Gerdien ter Braak   Svetlana Burlachenko 4x
    Michel Leermakers    
    Marischka Straatman/Leermakers    
         
Trainingsindeling Overzicht