Wintertraning Wim 2021/2022

(Aangegeven tijden zijn inclusief inspelen)

Tijdelijk Lockdown schema

ZATERDAG
09.00-10.00   10.00-11.00   11.00-12.00
Annemieke Schuurman   Laure v den Berg   Harro Eppinga
Laura ten Berge   Manon v den Berg   Renate v Kampen
Cato Russchenkamp   Leonie Leurink   Margit Biemans
Christine Nijmeier   Marjolein Hermans   joop Nijenhuis
Cecile Hudepohl   Suzan Brummelhuis   Ellen van Puffelen
Marley ten Berge   Jolanda Lesscher   Niels Middelhuis
    Femke Halenbeek   Atty Poelma
        Marlies Bomhof 4x
         
12.00-13.00   13.00-14.00   14.00-15.00
Peter Morshuis   Sabine Diepenmaat   Nicolle Nijmeijer
Maurice de Vries   Ibo Oosterdijk   Michelle Ekkelkamp
Martinus Elbertsen   Marcel Diepenmaat   Lotte Bouwhuis
Marcel Ardjoen   Bente Nales   Femke Markerink
Bert Frowijn   Laura Lesscher   Gonnie de Koning
Dennis Wilt   Emma Sprukkelhorst   Martine Koebrugge
Tijmen Reinders        
         
15.00-16.00   16.00-17.00    
Maarten Ongering   Pim Goossens    
Chris Boskemper   Rianne Peters    
Ivo Rupert   Ron Slomp    
Joran Wiemer   Karin Kramer    
Dennis Boumans   Annemarie Zuithof    
Sjors Horsthuis   Carlijn Pierik 4x    
Marcel van Veghel   Nanda Achteren    
    Gonda Gerritsen    
         
ZONDAG
09.00-10.00   10.00-11.00   11.00-12.00
Evert Keuken   Daan Kuiphuis   Jasper Lucassen
Hugo Mulhof   Maaike Reijrink   Pim van Breukelen
Arjan Morsink   Rosa Amptmeijer   Thomas Smit
    Guido Timmer   Ivar Kroese
    Martijn Tibbe   Kelvin Teunis
    Marlies Vons- v Leeuwen    
    Jorine Borgman    
    Sirwan Kadir    
    Elon Reijrink    
         
12.00-13.00   13.00-14.00   14.00-15.00
Renee Bal   Marleen Kunst   Amber Dijkstra
Rienk Bakker   Marco van den Berg   Mellanie Dijkstra
Arthur Egberink   Jan Karel Kunst    
Paul v Buuren   Jelmer Laernoes    
Han Stoker   Maarten van Eldik    
Arend-Jan ten Bergen   Marjolein Oude Groote Beverborg    
Jeroen Haak        
         
15.00-16.30        
Martijn Nordbeck        
Tim Hermans        
Joost Botman        
Frank Bruggink        
Jord Bruggink        
Rik Wobben        
Brecht Hulsman 2xtr        
Gerrit Heersink        
Marle Heersink        
Melvin Dorgelo        
Sander Bosman        
Wout Botman 2xtr        
Jarne Egberink        
         

 

Regulier Schema

(Aangegeven tijden zijn inclusief inspelen)

MAANDAG
15.00-15.45 3/4-45 min   15.45-16.45 5/6-60 min   16.45-17.45 5/6-60 min
Lenn Vehof   Marijn Keur 2x tr   Stijn oude Groeniger
Wout Luttikhuis   Julius Volmerink 2x tr   Siem Bultink
Jayden Breider   Job Neerhof 2x tr   Mats Nijhuis
Liam Horstman   Douwe Keuken   Bram ten Brinke
    Hugo Holtus 2x tr   Elvis Reekers
         
18.30-19.30 5/6-60 min   19.30-20.30 7/8- 60 min   20.30-21.30 7/8-60 min
Annemieke Schuurman   Laure v den Berg   Harro Eppinga
Laura ten Berge   Manon v den Berg   Renate v Kampen
Cato Russchenkamp   Leonie Leurink   Margit Biemans
Christine Nijmeier   Marjolein Hermans   joop Nijenhuis
Cecile Hudepohl   Suzan Brummelhuis   Ellen van Puffelen
Marley ten Berge   Jolanda Lesscher   Niels Middelhuis
    Femke Halenbeek   Atty Poelma
        Marlies Bomhof 4x
         
21.30-22.30 7/8-60 min        
Peter Morshuis        
Maurice de Vries        
Martinus Elbertsen        
Marcel Ardjoen        
Bert Frowijn        
Dennis Wilt        
Tijmen Reinders        
Rogier Lohuis        
         
DINSDAG
15.30-16.15 3/4-45 min   16.15-17.00 3/4-45 min   17.00-18.00 5/6-60 min
Jort Slotman   Mees v den Broek   Menno ten Brummelhuis 2x tr
Silvijn Volmerink   Thibaud v Wijk   Teun v Leeuwen 2x tr
Jeff Ellenbroek 2xtr   Lars Morsink   Bas Overdijk 2x tr
        Jurjen Eppinga 2x tr
        Mieke Balt
         
18.00-18.45 5/6-45 min        
Bente Nales        
Laura Lesscher        
Emma Sprukkelhorst        
Petros Sedrakyan        
Imke van Olffen        
         
WOENSDAG
09.00-09.45 5/6-60 min   14.15-15.00 3/4-45 min   15.00-15.45 3/4-45 min
Lisette Ruessink- vd Kolk   Jan Overdijk   Job Neerhof
Marjolein ten Hoopen   Freek Schuyl   Julius Volmerink 2x tr
Ann Kollen   ?   Krijn Homan
Karen Munnink       Thijs Slotman
Danielle Boelen        
Lianke Gerdzen        
         
15.45-16.30 3/4-45 min   16.30-17.30 5/6-60 min   17.30-18.15 5/6-45 min
Emma Korf 4x   Juliette Lutke Holzik 2x tr   Sem Bronswijk
    Yob Balkema 2x tr   Stan Horsthuis
    Mats Hermans 2x tr   Jorrit Efftink
    Christian Lesscher 2x tr   Mathis Hermans
    Britt ten Berge 2x tr   Valentijn Harperink ?
    Lynn Frowijn 2x   Niek Lesscher 4x
         
18.15-19.00 3/4-45 min   19.00-20.00 5/6-60 min   20.00-21.30 11/12- 90 min
Sabine Diepenmaat   Nicolle Nijmeijer   Martijn Nordbeck
Ibo Oosterdijk   Michelle Ekkelkamp   Tim Hermans
Marcel Diepenmaat   Lotte Bouwhuis   Joost Botman
    Femke Markerink   Frank Bruggink
    Gonnie de Koning   Jord Bruggink
    Martine Koebrugge   Rik Wobben
        Gerrit Heersink
        Marle Heersink
        Melvin Dorgelo
        Sander Bosman
        Wout Botman
        Wout Botman 2xtr
        Jarne Egberink
        Tim Egberink
        Brecht Hulsman 2xtr
         
21.30-22.30 7/8-60 min        
Maarten Ongering        
Chris Boskemper        
Ivo Rupert        
Joran Wiemer        
Dennis Boumans        
Sjors Horsthuis        
Marcel van Veghel        
         
DONDERDAG
15.15-16.15 7/8-60 min   16.05-17.05 5/6-60 min   16.55-17.55 5/6-60 min
Hugo Wisselink   Lynn Frowijn   Bas Overdijk 2x tr
Niels Ensink   Josee Schukkert   Laure v Marle
Guus Venema   Elin Reilink   Teun v Leeuwen 2x tr
Julius Thuring   Britt ten Berge 2x tr   Kay ten Brummelhuis
Kai Oosting 2xtr   Juliette Lutke Holzik 2x tr   Jurjen Eppinga 2x tr
Boris Lindeman        
Bauke Waardenburg 2xtr        
         
17.45-18.45 7/8-60 min   18.45-19.30 3/4-45 min   19.30-20.30 8/9-60 min
Pim Goossens   Evert Keuken   Daan Kuiphuis
Rianne Peters   Hugo Mulhof   Maaike Reijrink
Ron Slomp   Arjan Morsink   Rosa Amptmeijer
Karin Kramer       Guido Timmer
Annemarie Zuithof       Martijn Tibbe
Carlijn Pierik 4x       Marlies Vons- v Leeuwen
Nanda Achteren       Jorine Borgman
Gonda Gerritsen       Sirwan Kadir
        Elon Reijrink
         
20.30-21.30 7/8-60 min   21.30-22.30 5/6-60 min    
Renee Bal   Jasper Lucassen    
Rienk Bakker   Pim van Breukelen    
Arthur Egberink   Thomas Smit    
Paul v Buuren   Ivar Kroese    
Han Stoker   Kelvin Teunis    
Arend-Jan ten Bergen        
Jeroen Haak        
         
VRIJDAG
14.45-15.30 7/8-45 min   15.30-16.15 7/8-45 min   16.15-17.00 5/6-45 min
Hugo Holtes + Marle   Tessa Veldhuis + Marle   Mats Hermans 2x tr + Marle
Marijn Keur 2x tr   Milou Oberje   Simon Baas
Pepijn Peters   Simone Lesscher   Tristan te Kulve
Gijs vd Beek   Marith Breuker   Christian Lesscher 2x tr
Jeff Ellenbroek 2xtr   Elin Horstman   Tim Jansen
Morris Verver   Daphne Korbag   Kai Oosting
Noud Wennink   Joep vd Moesdijk   Yob Balkema 2x tr
Nout Quak   Anne Korf   Dion van Essen
         
17.00-17.45 3/4-45 min   17.45-18.30 3/4-45 min   18.30-20.00 5/6-90 min
Lauren Haarhuis   Luuk Smellink   Joost Kuiphuis
Juliette Broekhuis   Tom Vanstiphout   Gijs v Leeuwen
Maudy-Marell ter Braak   Owen ter Wal   Veere Heersink
Fleur Baas   Jort Kosse   Brecht Hulsman
        Wout Botman
        Pleun Timmer
         
20.00-21.00 5/6-60 min   21.00-21.45 3/4-45 min    
Marleen Kunst   Amber Dijkstra    
Marco van den Berg   Mellanie Dijkstra    
Jan Karel Kunst        
Jelmer Laernoes        
Maarten van Eldik        
Marjolein Oude Groote Beverborg        
         
ZATERDAG
09.00-10.00 3/4-45 min 10x   10.00-11.00 7/8-60 min 10x   11.00-11.45 3/4-45 min 10x
Nicoline Broekhuis   Ivar Hannessen   Linde Bonhof
Ingmar Waardenburg   Lydia Hannessen   Britt Nijland
Petra Eppinga   Jolanda Bruggink   Emma ter Bals
Ciska Wanschers   Truze van Bree    
    Gerdien ter Braak    
    Michel Leermakers    
    Marischka Straatman/leermakers    
         
11.45-12.30 3/4-45 min 10x        
Marco Groeneweg 4x        
Trea Groeneweg 4x        
Inge Abbink        
         

Wintertraning Hans 2021/2022

(Aangegeven tijden zijn inclusief inspelen)

Tijdelijke lockdown lesschema

ZATERDAG
9.00-9.45   9.45-10.45
  10.45-11.30
berend-jan
cas
mark
  august
petra
jeroen
richard
rene
justin
  fieke
jennifer
ciska
daphne
11.30-13.00   13.00-14.00    14.00-15.00  
accelien
avennes
annemarie
tom
timon
bert
daan
  gijs
ferry
steven
tobias
collin
bart
  sjoerd
stef
arjan
peter
walter
mark
koen
ZONDAG
9.00-9.45   9.45-10.45
  10.45-11.30
anke
nicole
wendy
judith
  lennard
niels
jesper
thijs
chris
  henk-willem
frank
ferry
stijn
niels
sebastiaan
11.30-13.00   13.00-14.00    14.00-15.00  
lianne
carlijn
anniek
carlijn
  sven
thijs
floris
thomas
  laura
rutger
marion
albert

 

MAANDAG
18.00-18.45 3/4-45 min   18.45-19.45 5/6-60 min   19.45-20.30 3/4-45 min
Mark van Wijk   August ten Berge   Ciska van Wijk
Berend-Jan Florijn   Petra ten Berge   Daphne van Marle
Cas Eppinga   Jeroen Samsom   Fieke van Kuijk
    Richard Mulder   Jennifer Havinga
    Rene wanschers    
    Justin Mulder 4x    
         
20.30-21.15 3/4-45 min   21.15-22.00 3/4-45 min    
Linda Hofstede   Tom Mekenkamp    
Accelien Horsthuis   Timon Schrooten    
Avennes Krabbenbos   Bert Sauer    
Annemarie Groothengel   Daan Vloedgraven    
         
DINSDAG
19.15-20.00 3/4-45 min   20.00-21.00 7/8-60 min   21.00-22.00 5-6-60 min
Anke Smalbrugge   Stef Kuiphuis   Frank van Baar
Nicole Mulhof   Arjan Hammink   Henk-Willem Nijmeijer
Wendy van der Meulen   Peter Overgaauw   Ferry Gigengack 2x tr
Judith Mansveld   Walter v Marle   Niels Bosman
    Mark Havinga   Sebastiaan Verbaenen
    Coen Geeshink   Stijn Hamburg
    Sjoerd van der Peet    
         
DONDERDAG
17.00-18.00 5/6-60 min   18.15-19.00 3/4-45 min   19.00-19.45 3/4-45 min
Lennard Holleman   Carlijn Demmer   Thijs Oosterbroek
Niels Horsthuis   Aniek oude Wolbers   sven kottink
Jesper Harding   Lianne Withag   Floris Bonhof
Sepp Oude Wolbers   Marloes Arends   Thomas Lentelink
Thijs Jansen        
Chris Wanschers        
         
19.45-20.30 3/4-45 min   20.30-21.30 5-6-60 min    
Laura Goselink   Ferry Gigengack 2x tr    
Rutger ter Haar   Steven Molenbroek    
Marion Vloedgraven   Tobias Versluis    
Albert Abbing   Collin Helle    
    Gijs Adams    
    Bart Slotman    
         

Wintertraining Debbie 2021/2022

(Aangegeven tijden zijn inclusief inspelen)

MAANDAG
15.30-16.15 5/6-45 min 20xbi   16.15-17.00 5/6-45 min 20xbi   19.55-20.40 3/4 -45 min 18x bui
Charlotte Evers   Lise Nijland   Anouk van Baggum
Feline Kets   Jasmijn van Baggum.   Saskia Smelter
Evi Habers   Stijn de Jong/liefers   Beate ten Bokum
Elin Nijland   Jort kuiphuis   Danielle Kuiphuis
Eline Leppink   Roos v der Kolk    
         
20.40-21.10 2per 30 min 18xbui   21.10-21.55 3/4-45 min 18xbui    
Karin Kamers   Dolf Limmen    
Laura Hulsman .   Leon Lagendijk    
    Tom Bokhove    
    Daniel La Porta    
         
DINSDAG
21.40-22.25 3/4-45 min 18xbui        
Jochem Koedijk        
Dennis de Wolde        
Jan Dekker        
         
WOENSDAG
17.00-17.45 5/6-45 min 20xbi   18.00-18.45 5/6-45 min 18xbui   18.45-19.35 5/6-50 min 18xbui
Bente Siemerink   Wencke ter Wal   Annemarie vd Beek
Benthe Waardenburg   Maud Kosse   Chantal Olde Heuvel
Bauke Waardenburg   Dorien Smellink   Tabitha Limmen
Wessel Waardenburg   Sofie Borgman   Anneloes Keijzer
Bas v der Meulen   Bowien Veenhoven   Kelly Adams
    Lisanne Heijerman   Linda Slaat
         
DONDERDAG
15.45-16.30 3/4-45 min 20xbi        
Lars van Baggum.        
Laurens Kokkeling        
Wout Quik        
         
VRIJDAG
17.15-18.00 3-4-45min 18xbui   18.00-19.00 5/6-60 min 18xbui   19.00-19.45 3/4-45 min 14xbui
Marloes Eppinga   Monique Wils   Rogier Versluis
Teun Schóller   Esther Booltink   Hein Busger op Vollenbroek
Carlyn Wolbert   Nardy Slotman   Rene de Boer
Annefleur Deterd   Gilbert Wils   Dylan Kuipers
    Svenja de Noord    
    Joyce van Rootseler    
         

Wintertrainging Marle 2021/2022

(Aangegeven tijden zijn inclusief inspelen)

MAANDAG
16.30-17.15 3/4-45 min   17.15-18.00 5/6-45 min    
Sidona   Arthur Arets    
    Victor Arets    
    Annelinde Hermans    
    Yori Rijnders    
    Yfke van Loon 4x    
         
DINSDAG
15.00-15.45   15.45-16.30 3/4-45 min   16.45-17.30 3/4-45 min
Rens Tijnk   Vera Morsink   Anna Evers/ Wesselman
    Julia Tammersveld   Alexia Braamhaar
    Iselin van Ommen   Lisa Monnik
    Sophie Kuijpers    
         
17.30-18.15 2 pers- 45 min        
Maarten Smellink        
Julie Vanstiphout