Zondag 11 t/m 17 Gemengd team 1

2e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag

1e in poule 2e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 2e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SMASH-BORNE 1770034134
2.HERCULES-HENGELO 1750226926
3.GROENLO 17502221322
4.RAMELE 17502201520
5.PARK BRABAND 17304152015
6.TVVS 17205142114
7.DEVENTER 171068278
8.T WEUSTHAG 270071341