Wintertraining Wim 2018-2019

Tip: Om het volledige overzicht te zien moet je even naar rechts scrollen.

Tijden en namen die vet afgedrukt zijn spelen in de hal.

( aangegeven tijden zijn inclusief inspeeltijd )        
MAANDAG            
15.00-15.45   3/4-45 min   15.45-16.30  5/6-45 min   16.30-17.15  3/4-45 min    
Mats Meulenkamp   Tara Meulenkamp   Thijmen Hofstede    
Lenn Vehof   Elin Reilink   Tom Raanhuis    
Wout Luttikhuis   Luna Perdoc   Sepp oude Wolbers    
Thijs Zwierink   Bowien Veenhoven   Mik Erents     
    Sofie Borgman        
             
17.45-18.30  3/4-45 min   18.30-19.30  7/8-60 min   19.30-20.30   5/6-60 min   20.30-21.30   5/6-60 min
Mellanie Dijkstra   Petra Eppinga   Michelle Ekkelkamp   Maurice Houtsma
Amber Dijkstra   Jill Fidder   Lotte Bouwhuis   Harro Eppinga
Anouk Kamp   Cato Russchenkamp   Irma Schneider   Renate v Kampen
Anne v Wijk   Christine Nijmeier      Jolanda Bruggink   Ellen v Puffelen
    Inemarie Hudepohl     Fenny Nijman   Margrit Biemans
    Marley ten Berge   Christel Willems   Joop Nijenhuis
    Marleen Kunst        
    Annemarie Zonder        
             
21.30-22.30  5/6-60 min            
Elmer Ypenburg            
Hans Trooster            
Peter Morshuis            
Maurice de Vries            
Martinus Elbertsen            
             
DINSDAG            
15.30-16.30  5/6-60 min   16.30-17.30  5/6-60 min   17.30-18.15  3/4-45 min   18.30-19.30  5/6-60 min
Menno ten Brummelhuis   Laure v Marle   Mees v den Broek    Gerald Loohuis
Teun v Leeuwen   Eva Ramdhani   Thibaud v Wijk    Paul Loohuis
Bas Timmer   Lynn Sonder      Mats Groothuis 6x   Gert-Paul Bonhof
Jurjen Eppinga   Anne Siemerink      Lynn Frowijn    Floris Bonhof
Jack Ezendam   Julliette Harperink       Willem Kuijers
Stag Lutke Holzik            
             
WOENSDAG            
15.00-15.45   3/4-45 min   15.45-16.30  3/4-45 min   16.30-17.15  2-45 min   17.15-18.00  3/4-45 min
Jack Ezendam   Julia Ezendam   Eline Nijenhuis   Job Neerhof
Teun v Leeuwen   Noa Haug   Wout Botman   Jeff Ellenbroek
Bas Timmer   Julia van Krimpen       Jesse Oberje
Hugo Kuiphuis   Sietske Menke       Oliver Koenderink
             
18.15-19.00  3/4-45 min   19.45-21.15  13/14  90 min       21.15-22.00  2-45 min
Valentijn Dankers   Gerrit Heersink   Rik Wobben   Martijn Lutke Holzik
Cas Eppinga   Marle Heersink   Jan v Helvert   Thomas Jacobs
………..   Jarne Egberink   Sander Bosman    
19.00-19.45  3/4-45 min   Frank Bruggink   Tim Hermans    
Sabine Diepenmaat      Maurice Brink   Joost Botman    
Ibo Oosterdijk      Mart Nijenhuis   Sander Schuurman    
Marcel Diepenmaat        Sacha Morshuis (8x)    
Avennes Krabbenbos             
             
DONDERDAG            
15.15-16.00  3/4-45 min   16.00-17.00  5/6-60 min   17.00-17.45  3/4-45 min   17.45-18.30  3/4-45 min
Julian Borggreve/Motke   Bas Overdijk   Lisa Bijen   Wout Botman
Fleur Baas   Tom Overdijk   Sophie Kuiphuis   Pleun Timmer
Lisanne Heijerman   Jorn Wilmink   Anne v Wijk   Eline Nijenhuis
Jesse de Vries    Kyan Hardick   Julie Vanstiphout    
Hugo Wisselink    Mieke Balt        
    Jurjen Eppinga        
             
18.45-19.15   2-30 min   19.15-20.15  7/8-60 min   20.15-21.15  7/8-60 min   21.15-22.15  7/8-60 min
Hugo Mulhof    Evert Keuken   Caroline v Zutphen   Renee Bal
Arjan Morsink    Wouter Siegerink   Elke Cobbenhagen   Rienk Bakker
    Nicolet Siegerink   Daan Kuiphuis     Arthur Egberink
    Bert Sauer   Dennis Dommerholt   Harold Oosterbroek
    Laure v den Berg   Lotte ten Heggeler    Paul v Buuren
    Marco v den Berg   Fabian Ezendam   Laurence Lansink Rotgerink
    Sophie Rikkink    Jolien Moldevan   Han Stoker   
            Arend-jan ten Bergen 6x
VRIJDAG            
15.15-16.00  5/6-45 min   16.00-16.45  5/6-45 min   16.45-17.30  5/6-45 min    
Yob Balkema   Mats Hermans   Louise Lutke Holzik    
Hugo Holtes   Simon Baas   Noortje Balkema    
Britt ten Berge   Tristan te Kulve   Luna van Loon    
Julliette Lutke Holzik   Christian Lesscher   Dorien Smellink    
Pepijn Peters     Egbert Hamburg   Tessa Fabels    
Marijn Keur   Tim Jansen    Amy Wolthuis    
             
17.30-18.15  5/6-45 min   18.15-19.30  5/6 75 min        
Luuk Smellink   Joost Kuiphuis        
Tom Vanstiphout   Iris Kuiphuis        
Owen ter Wal   Gijs v Leeuwen        
Maarten Smellink   Veere Heersink        
Julie Vanstiphout   Marit Egberink        
        NATHALIE    
19.45-20.30  3/4-45 min   20.30-21.15  3/4- 45 min   19.30-20.30  5/6-60 min    
Amber Dijkstra   Ernst-Jan Zwienenburg   Ferry Gigengack    
………   Hans Heijerman   Stijn Hamburg    
……..   ………..   Sebastiaan Verbaenen    
        Niels Bosman    
        Femke Holtus-Kelderman    
             
ZATERDAG            
09.15-10.00   3/4-45 min   10.00-11.00   5/6-60 min   11.30-12.15   3/4-45 min    
Mieke Balt   Ivar Hannessen   Timon Schrooten    
Bas Overdijk   Lydia Hannessen   Tom Mekenkamp    
Tom Overdijk   Gerdien Assink - ter Braak   Rob MekenKamp    
    Marischka Straatman/Leermakers    
10 x   Michel Leermakers   10 x    
             
    10 x        

Wintertraining Hans 2018-2019

(Aangegeven tijden zijn inclusief inspelen)  
MAANDAG        
18.00-18.30  2-30 min   18.30-19.15  3/4-45 min    
Cas Eppinga   Mark van Wijk    
Marloes Eppinga   Berend-Jan Florijn    
    Lucas van der Lee    
    Koen Kermans    
         
19.15-20.15  5/6-60 min   20.15-21.00  3/4-45 min   21.00-21.45  3/4-45 min
August ten Berge   Ciska van Wijk   Linda Hofstede
Petra ten Berge   Daphne van Marle   Accelien Horsthuis
Jeroen Samsom   Fieke van Kuijk   Annemarie Groothengel
Richard Mulder   Jennifer Havinga   Lisanne Sonder
Ilse Buis-Burink 6x        
         
DINSDAG        
19.00-20.00  5/6-60 min   20.00-21.00  5/6-60 min   21.00-21.45  3/4-45 min
Judith Mansveld   Peter Overgaauw   Frank van Baar
Anke Smalbrugge   Stef Kuiphuis   Henk-Willem Nijmeijer
Susan Haug   Ivo oude Middendorp   Marco Ekkelkamp
Nicole Mulhof   Arjan Hammink   Thomas ten Thij
Wendy van der Meulen   Walter v Marle    
Laura ten Berge   Mark Havinga    
    Coen Geeshink    
         
DONDERDAG        
17.15-18.00  3/4-45 min   18,00-18.45  3/4-45 min   18.45-19.45  5/6-60 min
Lennard Holleman   Anne Sueters   Alexander Boers
Levi Schutte   Stijn Wiederholt   Stefan Pross
Kay ten Brummelhuis   Berend Russchenkamp   Tim Engberink
Jesper Hardick       ………
        ……..
         
19.45-20.30  3/4-45 min   20.30-21.30  5/6 60 min    
Koen Goselink   Rene Schonewille 8x    
Laura Goselink   Niek Leferink 8x    
Yvette Abbing- Fokkert   Rutger ter Haar    
Rutger ter Haar   Rene en Niek    
    Tara Slot    
    Marlon ter Stege